O NAS

ODO Consulting

Firmę ODO Consulting sp. z o.o. tworzą młodzi, odpowiedzialni i pełni zapału ludzie z pasją oraz bogatym doświadczeniem w dziedzinie ochrony danych osobowych.

W gronie naszych ekspertów można znaleźć radców prawnych, prawników, kontrolerów, audytorów, praktyków oraz specjalistów do spraw bezpieczeństwa w branży IT.

Sukcesem świadczonych przez nas usług w zakresie bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych jest właściwe zidentyfikowanie ryzyk w badanym obszarze, oraz indywidualne podejście do każdego zadania, które uwzględnia specyfikę prowadzonej przez Państwa działalności.

Otrzymają Państwo nasze doświadczenie i wiedzę, które są gwarantem najwyższego standardu świadczonych usług przy zachowaniu konkurencyjnych warunków współpracy.

W trakcie dotychczasowej pracy swoim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych, wspieraliśmy zarówno przedsiębiorców, jak i jednostki sektora finansów publicznych.

Naszą wiedzę i profesjonalizm dedykujemy wszystkim podmiotom, które mają obowiązek dostosowania swojej działalność do wymogów nałożonych ustawą o ochronie danych osobowych, aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., które zastąpi obecnie obowiązującą ustawę i będzie powszechnie stosowane od 25 maja 2018 r.